Jubileusz Latareczki

Marek Piekarczyk, charyzmatyczny lider TSA, obchodzi 35 lat pracy artystycznej. Jubileuszowy koncert odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE, 28 września, o godz. 19.00. Bilety można nabyć na stronie Eventim. Organizatorem wydarzenia jest Śródmiejski Ośrodek Kultury .

Kontestator i buntownik tym razem symfonicznie

W świat rozrywki Marek Piekarczyk wszedł z dyplomem Studium Rekreacji i Rozrywki, ze specjalizacją organizator imprez masowych dla dzieci. Jego kariera rozwinęła w przeciwnym kierunku. Piekarczyk zaczął śpiewać profesjonalnie jako 18-latek  w zespołach Biała 21 i Sektor A. Na początku lat 80. dołączył do  grupy TSA, grającej hard rocka z silnymi wpływami AC/DC. W 1986 roku w Teatrze Muzycznym z Gdyni wcielił się w Jezusa w rock-operze „Jesus Christ Superstar” w reżyserii Jerzego Gruzy. TSA przygotowało też część muzyki do spektaklu i zagrało ją z orkiestrą.

foto. Spens03

foto. Spens03

Koncert w ICE wiąże te dwie estetyki muzyczne, symfoniczną i rockową. Na scenie wystąpią tego wieczoru również Edyta Bartosiewicz, Ania Rusowicz, Marek Niekrasz z TSA, Tomasz Kukurba z Kroke, przy akompaniamencie Krakowskiej Młodej Filharmonii oraz Orkiestry Zespołu Szkół Muzycznych.

Brzmienie perfekcyjne

FS audio zapewni nagłośnienie koncertu, użyje sprzętu D&B audiotechnik (serii Y i T). Systemy tej marki są wybierane przez największe gwiazdy m.in. the Muse, Beyonce, Coldplay, Massive Attack, Chemical Borthers czy Kings of Leon i wykorzystywane w najbardziej prestiżowych salach koncertowych (Carnegie Hall w Nowym Jorku, Opera Apollo w Paryżu).

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
LinkedIn